Schedule - Electronic Labor Day
logo

Schedule

ALL SET TIMES ARE GMT +3

Room 1

02:00PM
Sobek
03:00PM
Andhim
04:00PM
Musumeci b2b Lehar
05:00PM
Luciano
06:00PM
Outcome
07:00PM
K├Âlsch
08:00PM
Fideles
09:00PM
Agents of Time
10:00PM
Philipp Straub
11:00PM
Pete Tong
12:00AM
Henri Bergmann
01:00AM
Maxim Lany

Room 2

02:00PM
Matador
03:00PM
Stefano Noferini
04:00PM
Carlo Lio
05:00PM
Christian Smith
06:00PM
Uto Karem
07:00PM
Lilly Palmer
08:00PM
OC & Verde
09:00PM
Teenage Mutants
10:00PM
Alex Stein
11:00PM
Mark Reeve
12:00AM
Carl Cox
01:00AM
Amelie Lens

Room 3

02:00PM
Alevtina
03:00PM
Lollino
04:00PM
David Morales
05:00PM
Josh Butler
06:00PM
Francisco Allendes
07:00PM
Alex Kennon
08:00PM
Darius Syrossian
09:00PM
Dennis Ferrer
10:00PM
Skream
11:00PM
Danny Howard
12:00AM
Roger Sanchez
01:00AM
Manda Moor

Room 4

02:00PM
David Di Sabato
03:00PM
Camilo Franco
04:00PM
Claudio Ricci
05:00PM
Louisahhh
06:00PM
Paulette
07:00PM
John Acquaviva
08:00PM
Martin Eyerer
09:00PM
Francesca Lombardo
10:00PM
Oxia
11:00PM
Yulia Niko
12:00AM
Dorian Craft
01:00AM
Jay Medvedeva

Room 5

02:00PM
Oscar L
03:00PM
Aitor Ronda
04:00PM
Indira Paganotto
05:00PM
Fatima Hajji
06:00PM
SAMA
07:00PM
Gregor Tresher
08:00PM
Umek
09:00PM
Marco Bailey
10:00PM
Nakadia
11:00PM
Ramiro Lopez
12:00AM
Samanta
01:00AM
The Advent

Room 6

02:00PM
Raidho
03:00PM
Rob Clouth
04:00PM
Igor Marijuan
05:00PM
Blondish
06:00PM
Eli & Fur
07:00PM
Ash - LIVE
08:00PM
Squire
09:00PM
Aracil
10:00PM
Amonita
11:00PM
Nikolina
12:00AM
Elif
01:00AM
Third Son - LIVE

Room 7

02:00PM
Bachar Khalife b2b Francesco Tristano LIVE
03:00PM
GIGEE
04:00PM
AFFKT
05:00PM
Animal & Me
06:00PM
Scuba
07:00PM
Hito
08:00PM
Luna Semara
09:00PM
Murthovic - LIVE
10:00PM
Julia Govor
11:00PM
Q Hey
12:00AM
Derrick May

Room 8

02:00PM
Waze (Waze & Odyssey)
03:00PM
Eli Escobar
04:00PM
Skizzo
05:00PM
Wheats
06:00PM
Defex
07:00PM
Steve Hope
08:00PM
Denney
09:00PM
AJ Christou
10:00PM
Lorenzo De Blanck
11:00PM
Citizen Kain
12:00AM
Franky Rizardo
Developed by Wondering Cloud